Новини та акції

  • slider
  • slider

Водій візка! Ти зробив ТО?

УВАГА! Сезон ТО колясок відкрито! 

Тільки у нас, і тільки до 31 липня, проходьте технічне обслуговування за спеціальною акційною ціною в 200 грн.!

Обнови свій ТЕКстиль

Неперевершена пропозиція! Підготуй транспорт малюка до теплих прогулянок заздалегідь. Скористайтеся нашою спеціальною пропозицією, адже тільки у нас і тільки до 31 липня, заміна текстилю прогулянкових колясок Joie Pact і CAM Cubo за СУПЕРЦІНОЮ в 500 грн. Звичайна ціна заміни - 1865 грн.


к новостям >>>

О НАС
Image

Наша майстерня надає послуги з гарантійного та післягарантійного(негаратнійного) ремонту колясок таких відомих та популярних торгових марок як Concord, Teutonia, Jane, Joie, Bugaboo, CAM, Hartan, ABC Design, Graco, McLaren, Aprica, Be Safe, DiGiBath, Foppapedretti, Nurse, Seca, Babyzen,що були продані офіційнийм представником на території України. Також ми ремонтуємо та замінюємо деталі на кріслах-гойдалках (електричних), стільчиках для годування, автокріслах вищезгаданих торгових марок. Перед передачею товару в ремонт, просимо ознайомитись із наступними правилами.

З умовами гарантійного ремонту Ви можете ознайомитись тут, за цим же посиланням Ви знайдете зразок гарантійного талону, за яким ми приймаємо товари на гарантійне обслуговування, та рекомендовану форму звернення зі заявою на гарантійний ремонт.

Якщо поломка Вашої коляски вимагає незначного ремонту (наприклад: заміна колеса, ручки, і т.п) і Ви бажаєте виконати ремонт власноруч, ми пропонуємо Вам оригінальні запасні частини від виробника для самостійної заміни. Ви можете придбати запасні частини в нашій майстерні під замовлення або зі складу, наявність уточнюйте за телефоном (044) 453 1304.

Відправляємо по всій території України «Новою Поштою» за рахунок одержувача.

Для відправки виробів на ремонт з регіонів України Ви можете скористатися послугами перевізника Нова Пошта. З правилами оформлення відправки Ви можете ознайомитись тут

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ! ЗВЕРТАЙТЕСЬ БУДЬ ЛАСКА!
Back to Top
Back to Top
Back to Top