Поради

10 Порад як доглядати за коляскою

Ціна якісної коляски зараз досить відчутна для гаманця. Щоб коляска прослужила довго після купівлі за нею потрібно доглядати. Підтримуючи коляску у хорошому технічному стані ви не тільки будете впевнені, що ваша дитина у безпеці, а й довго будете радіти надійному помічнику під час прогулянок. Наші майстри виокремили 10 порад щодо догляду за коляскою, базуючись на роках досвіду з ремонту колясок.

 1. порада

  Щоб запобігти дорогому ремонту, не навантажуйте занадто важкі речі на ручку коляски. Це може привести до поломки шарнірів нахилу ручки або механізму регулювання висоти. Ще одна небезпека від перевантаження ручки – коляска може перевернутись.

 2. порада

  Регулярно (1 раз на місяць) змащуйте колеса та рухомі частини коляски силіконовим спреєм або WD40.

 3. порада

  Текстиль потрібно чистити, протираючи вологою ганчіркою. Витирайте розлиту їжу, напої зразу ж після «аварії».

 4. порада

  Зберігаючи коляску чи якусь її частину, переконайтесь, що вона знаходиться у сухому приміщенні. Якщо ви зберігаєте коляску чи її частини у поліетиленовому пакеті, зробіть в ньому декілька отворів для циркуляції повітря та для запобігання появі затхлого запаху.

 5. порада

  Якщо хтось вперше бере вашу коляску, проведіть майстер клас із складання-розкладання коляски та основних моментів експлуатації. Всі коляски легко складаються і розкладаються. Використання «грубої сили» дуже часто приводить до поломки коляски, адже всі сучасні рами мають запобіжники для фіксації рами у розкладеному положенні.

 6. порада

  Використовуючи коляску на надувних колесах, переконайтесь, що вони не перекачані. Занадто накачані камери можуть вибухнути. Не накачуйте колеса на автомобільному шиномонтажі. В зимовий період будьте особливо уважні, перекачане колесо при попаданні з холодної вулиці в теплу квартиру може вибухнути.

 7. порада

  Якщо ви бачите, що колеса вже зношені – замініть їх. Це допоможе запобігти серйознішим поломкам та дорогому ремонту.

 8. порада

  Завантажуючи раму у багажник авто, переконайтесь, що ви не поклали зверху важкий багаж. Важкі предмети складені на рамі під час руху можуть пошкодити раму чи привести до поламки пластикових шарнірів на кріплень. 

 9. порада

  Долаючи сходи вверх або вниз будьте уважні. Конструкція коляски НЕ розрахована на постійне скакання по сходах! Також ручка коляски не розрахована на те, що коляску будуть тягнути по сходах, коли дитина сидить на сидінні.

 10. порада

  Після прогулянки на пляжі, чи по піщаній дорозі ретельно сполосніть раму від піску та морської води. Ці речовини дуже агресивні і часто призводять до надзвичайно швидкого ржавіння рами та металевих елементів коляски.

МАЙСТЕРНЯ З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАДАСТЬ ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЧИ РЕМОНТУ ВАШОЇ КОЛЯСКИ.
Back to Top